آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از تبیین برنامه های آموزشی ویژه اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  استان مرکزی: سعیدرضا شاه محمدی مدیرکل در این خصوص  اظهار داشت: پیرو مصوبات شورای آموزشی اداره کل ،به تمامی 21مرکز آموزشی در سطح استان ابلاغ شد که برنامه های خاص خود را برای اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان دوره متوسطه و دانشجویان تدوین و تنظیم نمایند.

وی در ادامه افزود:لازمه توانمندسازی منابع انسانی در یک جامعه داشتن مهارت های گوناگون است وتلاش ما این است که جوانان با گذراندن  دوره های مهارتی در فصل تابستان حداقل یک مهارت را به دست آورند به همین دلیل مراکز فنی و حرفه‌ای و موسسات کار آموزی و آموزشگاههای آزاد در سطح استان آماده ارائه خدمات آموزشی می باشند تا فضای غنی و پرباری را برای آنان فراهم کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با بیان اینکه کلاس‌ های آموزشی در مراکز دولتی بطور رایگان می باشد تصریح کرد:  در بخش خصوصی نیزهر دانش آموزی هم که بابت پرداخت شهریه مشکل دارد، با مراجعه به حوزه معاونت آموزشی  اداره کل و انجام مراحل اداری میتواند از شرایط تخفیف شهریه استفاده نمایند.

شاه محمدی هدف از این برنامه ها  راغنی سازی اوقات فراغت و توانمندسازی مهارتی جوانان متناسب با جامعه هدف بازار مورد نیاز و توسعه فرهنگ مهارت آموزی رادر استان برشمرد.

شایان ذکر است این آموزش ها شامل مهارت آموزی دررشته های مختلف در حوزه صنعت، خدمات، کشاورزی و صنایع دستی در مراکز آموزشی در سطح استان می باشد

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :321798