آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی  تاریخ: 18/2/1398
اولین نشست ستاد اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در سال جاری برگزارشد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی،در این جلسه که باحضور مدیرکل و اعضای ستاد اقامه نماز برگزار شد  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای اظهار داشت:  قرآن و نماز از هم جدا نیستند وبرپایی این امور توفیقی است که نصیب هر کسی نمی‌شود و شکر آن بر ما واجب است.

سعیدرضا شاه محمدی با تاکید بر حضور پررنگ مسئولین، معاونین و روسای ادارات و مراکز آموزشی ،کارکنان و بویژه مربیان در نماز جماعت گفت: عاملی رشد فردی و اجتماعی  اثر گذارتر از نماز نمی‌توان پیدا کرد و نماز است که نقطه آغاز حرکت است. و می طلبد تمامی همکاران در این فریضه الهی حاضر شوند

در ادامه حجت الاسلام نادی روحانی اداره کل ضمن ابراز خرسندی از وضعیت اقامه نماز در این اداره کل و مراکز آموزشی گفت: در مراکز آموزشی  تحت پوشش استقبال خوب همکاران را شاهد بوده ایم و امیدواریم با برپایی برنامه ها در حوزه های فرهنگی  شاهد حضور حداکثری این عزیزان در اجرای فریضه الهی باشیم.

 در این نشست همچنین برپایی برنامه های فرهنگی و جلسات قرآن در ماه مبارک رمضان ویژه کارکنان و مربیان،برپایی همایش ها با محوریت امر به معروف و نهی ازمنکر،و آشنایی با آداب برپایی نماز و.....مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :309607