آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  دمیدن روح امید به مددجویان با آموزشهای مهارتی در زندان  تاریخ: 20/9/1397
در جلسه هم اندیشی مدیران و کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی و اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و مراقبتی استان بر کیفیت بخشی آموزشهای مهارتی به مددجویان تاکید شد.


  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مرکزی مدیر کل در این جلسه اعلام کرد طی 9 ماه سال جاری صد در صد تعهدات آموزشی بخش زندان انجام شده و آموزشهای در حال اجرا فراتر از تعهدات می باشد.

سعید رضا شاه محمدی ضمن تاکید بر کیفی سازی آموزشها عنوان کرد سیاست آموزشی در بخش زندان "آموزش منجر به اشتغال و درامد زایی"است که این سیاست از ارتکا مجدد به بزه و جرم پس از آزادی زندانیان جلو گیری می نماید و شایسته است مددجویان جهت دریافت آموزشهای تکمیلی در مهارت های فراگرفته شده در دوران حبس پس از آزادی به مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان هدایت شوند.

وی ضمن تشکر از همکاری ارزنده اداره کل زندانهای استان در برپایی کلاسهای آموزش مهارتی اظهار امیدواری کرد با تعامل بیشتر می توان گامهای موثری در کاهش فقر مهارتی برداشت.

مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و مراقبتی استان نیز ضمن تاکید بر گسترش مهارت آموزی و توانمند سازی مددجویان گفت در صورتی که آحاد جامعه توانمند شوند بزهکاری کاهش یافته و نیازی به گسترش زندانها نیست.

فلاحتی مقدم گفت مرکز خدمات اجتماعی و مراقبتهای پس از خروج این اداره کل آمادگی دارد با اعطای وام به زندانیان دارای گواهینامه مهارتی زمینه ساز اشتغال پس از آزادی آنان باشد. وی همچنین اظهار داشت طی سال جاری با معادل سازی گواهینامه های دوره های آموزش فنی حرفه ای که برای مددجویان صادر گردیده 102 نفر از آنان موفق به اخذ مدرک دیپلم شده اند.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :325815