آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  فرماندار شهرستان فراهان: نیروی انسانی آموزش دیده سبب رونق تولید در جامعه است  تاریخ: 26/3/1398
سجادی گفت: توسعه رونق تولیدات داخلی در گرو داشتن نیروی انسانی آموزش دیده و دارای خلاقیت است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی ،در نشست مشترک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی، بخشدار و شورای شهر تلخاب که با موضوع روند ساخت مرکز آموزش فنی و حرفه ای تلخاب برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش ها و فعالیت های آموزش های فنی و حرفه ای استان در راستای آموزش به اقشار مختلف جامعه گفت: رونق  با داشتن نیروی انسانی آموزش دیده و دارای خلاقیت محقق می شود و فنی و حرفه ای نقش موثری در این راستا دارد .

 فرماندار شهرستان فراهان با بیان اینکه خوشبختانه در کشور بستری ایجاد شده است تا نیروی های آموزش دیده و خلاق پرورش دهیم، افزود: آموزش های فنی و حرفه ای در کشور بعنوان یکی از این بستر ها مسیری مطمئن برای جوانان به حساب می آید.

 این مقام مسئول ادامه داد: اتفاق شایسته ای هم اکنون درحال تحقق است و آن راه اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای در شهر تلخاب  است که میطلبد با همت ،همدلی و همکاری سایر دستگاهها توسعه این مرکز جهت ارائه آموزش های مهارتی تسریع گردد.

 وی اضافه کرد: زمان تغییر در رشته های آموزشی رسیده و باید از رشته های سنتی فاصله و به سمت رشته های بازارمحور برویم و این مهم توسط آموزش فنی و حرفه ای محقق می شود.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :322276