آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:طرح های فنی و مهارتی به بخش غیردولتی واگذار می شود  تاریخ: 20/9/1397
دکتر شریعتمداری گفت: دولت با روش های جدید آموزشی به دنبال واگذاری برخی از طرح های فنی و مهارتی به بخش های غیردولتی است.


به گزارش  روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر محمد شریعتمداری عصر دوشنبه، نوزدهم آذر ماه در آیین افتتاح مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای تدبیر بندرعباس در جمع خبرنگاران گفت: دولت با استفاده از امکانات و فضای آموزشی و با سرمایه گذاری و بازسازی مجدد، این ظرفیت ها را در اختیار بخش خصوصی قرار می دهد و با این روش یک ظرفیت جدید به ظرفیت های خدماتی و تولیدی اضافه می شود. 

وی با اشاره به افتتاح ساختمان مجتمع فنی و حرفه ای تدبیر بندرعباس گفت: این ساختمان از جمله طرح هایی است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با 200 هزار ساعت خدمات آموزشی در حوزه مهارت افزایی و اشتغال قدم برداشته است.

وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، نقش مشارکتی بخش های دولتی و غیر دولتی استان هرمزگان در حوزه مهارت افزایی و ایجاد بازار کار برای جوانان بسیار تعیین کننده است.

شریعتمداری اظهار داشت: استان هرمزگان به علت وجود ظرفیت های طبیعی دریایی می تواند در ارایه نقش منطقه ای و ملی واحدهای تولیدی اثرگذار باشد. 

وی اظهار امیدواری کرد: مرکزهای فنی و حرفه ای در تربیت کادر فنی و هنرجوهای بومی این استان در حوزه مهارت افزایی قدم های موثری بردارند. 

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :321798