آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در برنامه رادیویی پاسخ  تاریخ: 13/5/1397
شاه محمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای باحضور در برنامه رادیویی پاسخ صدا و سیمای استان مرکزی به تشریح برنامه های مهارتی استان پرداخت.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی،شاه محمدی در این برنامه با بیان اقدامات و عملکردهای حوزه مهارت آموزی طی سال های بعد از انقلاب اسلامی عنوان داشت:سیاست گذاری و هدفمند کردن آموزش های فنی و حرفه ای برای فراگیری این مهم در کلیه سطوح جامعه از مهمترین دستاوردهای انقلاب بوده است.

وی همچنین عنوان داشت:این اداره کل با دارابودن 21مرکز آموزش دولتی در سطح استان خدمات خود را در165کارگاه آموزشی در قالب 350رشته و بصورت رایگان به مردم ارائه می نماید.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود عنوان داشت:در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی کلیه ظرفیت های این اداره کل با کارکنان متعهد و توانمند آماده خدمت رسانی به مردم قدر شناس و فهیم این خطه هستند

وی همچنین با اشاره به فعالیت 193آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای دربخش غیر دولتی این نوید را به کلیه متقاضیان داد که در موضوع توانمند سازی منابع انسانی درچهار بخش ،خدمات،صنعت،کشاورزی و فرهنگ و هنر در خدمت مردم هستند.

شایان ذکر است حضور مدیرکل در برنامه رادیویی  پاسخ صدا وسیمای استان درجهت اطلا ع رسانی برنامه های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در آستانه چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی انجام گردیده است.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :325819