آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی:آموزش های مهارتی در تحقق شعار سال نقش مهمی دارند  تاریخ: 8/2/1398
ابراهیمی گفت: آموزش های مهارتی در تحقق شعار سال که رونق تولید است نقش مهمی دارند.


به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، «علی ابراهیمی» در بازدید از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان ضمن تقدیر از تلاش های آموزش فنی و حرفه ای در راستای مهارت آموزی به اقشار مختلف جامعه به ویژه قشر جوان و نوجوان گفت: آموزش های فنی و حرفه ای گره گشای بسیاری از مشکلات پیش روی جوانان هستند.

 نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آموزش های مهارتی باید فراگیر شود، افزود: همه افراد جامعه باید در طول زندگی خود یک مهارتی را بیاموزند و آموزش فنی و حرفه ای در این کار نقش مهمی دارد.

 وی ضمن تاکید بر حضور افراد متقاضی کار در دور های مهارتی اظهارداشت: بی شک آموزش های مهارتی در تحقق شعار سال نقش مهمی دارند چرا که این آموزش ها موجب توانمندسازی اقشارمختلف بویژه جامعه کارگری می شوند و توانمندسازنمودن افراد شاغل موجب رونق تولید در جامعه می گردد.

 این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید برتوسعه فرهنگ مهارت آموزی خواستار توجه ویژه مسئولان کشوری و استانی به توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه  شد .

 در ادامه این بازدید رئیس مرکز آموزشی نیز  به ارایه گزارشی از فعالیت های مراکز آموزشی در شهرهای شازند و آستانه، وضعیت جذب و نگهداشت کارآموز، ایجاد شرایط مطلوب جهت اشتغالزایی با همکاری سایر دستگاه های مرتبط پرداخت.

 رضا عابدی منفرد افزود: تعامل با صنایع شهرستان از دیگر فعالیت های ما است و این مجموعه خواستار حمایت مسئولین در تخصیص اعتبارات جاری و عمرانی برای فعالیت هر چه بهتر می باشد.

 در این بازدید که باحضور نماینده مردم شازنددر مجلس شو رای اسلامی انجام شد، مهندس ابراهیمی ضمن بازدید از بخش های مختلف اداری و کارگاه های آموزشی از روند اجرای دوره های آموزشی، نحوه و میزان تامین تجهیزات و مواد مصرفی کارگاهی و اداری مطلع شد و در نشتی که با حضور مربیان و مسئولین اداری برگزار شد از مسایل و مشکلات ادارای و آموزشیابی مجموعه نیز مطلع شد.  

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :309580