آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  کسب رتبه اول جشنواره شهید رجایی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی  تاریخ: 5/6/1398
برای دومین سال پیاپی در گرامیداشت هفته دولت ستاد جشنواره شهید رجائی استان مرکزی از مهندس سعیدرضا شاهمحمدی ،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در راستای ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی از مجموع " شاخص های عمومی و اختصاصی در سال 1397" و کسب رتبه اول در بین دستگاهها ی اجرایی گروه علمی ،فرهنگی و آموزشی تقدیر بعمل آورد.


 

  برای دومین سال پیاپی در گرامیداشت هفته دولت  ستاد جشنواره شهید رجائی استان مرکزی از مهندس سعیدرضا شاهمحمدی ،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در راستای ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی از مجموع " شاخص های عمومی و اختصاصی در سال 1397" و کسب رتبه اول در بین دستگاهها ی اجرایی گروه علمی ،فرهنگی و آموزشی تقدیر بعمل آورد.

در متن این لوح که توسط آقازاده استاندار مرکزی  به ایشان اهدا گردید آمده است :

جناب آقای سعیدرضا شاه محمدی  مدیر کل محترم آموزش فنی و حرفه ای  استان مرکزی

با سلام

جشنواره شهید رجائی فرصتی است مغتنم تا در فضایی آکنده از شور و شعف و تلاش ، دستگاههای اجرایی در رقابتی تنگاتنگ عملکرد خود را در اجرای برنامه های اصلاح نظام اداری مورد ارزیابی قرارداده که بی شک ثمره این مهم افزایش رضایتمندی و اعتماد عمومی به عنوان بزرگترین سرمایه و تکیه گاه نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید خواهد بود.

به پاس مساعی و کوشش جنابعالی و همکاران گرانقدرتان در کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد مجموع "شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1397" دستگاههای اجرایی گروه علمی ،فرهنگی و آموزشی استان مرکزی این سپاسنامه تقدیم حضور ارزشمندتان می گردد.

امید است با توکل به خداوند سبحان در سال رونق تولید در راستای نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت صادقانه به مردم شریف استان بیش از پیش موفق و موئید باشید.

سید علی آقازاده

استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجائی استان مرکزی

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :321809